cup of shopping

tak a jsou tu nákupy za měsíc květen aneb firtst cup of shopping

Tento měsíc má peněženka opravdu trpěla. neustále hubla a hubla….. a toto je výsledek…

1) Moustache řetízek – tento řetízek jsem si koupil v Ostravě v Nové Karolíně. Narazil jsem na něj opravdu náhodou. Hledal jsem svou sestru, která byla v háemku a jelikož je Nová Karolína opravdu veliká tak než jsem ji našel uběhla skoro hodina… možná to bude tím že jsem se po cestě zastavil asi v 11 obchodech ale to je vedlejší :). Ovšem jedním z těchto obchodů byla Claire´s. Tolik krásných a originálních věcí se vidí opravdu jen zřídka. Nedalo mi to, a musel jsem si koupit alespoň pár věcí. Jednou z nich byl krásný řetízek Moustache….. řetízek je z nějakého kovu a knírek jak jak by smet. Ten je zachycen “těsně pod nosem” takže se nenaklání nebo nepřekrucuje.

CENA: 129kč

OBCHOD: Clarie´s

IMG_1894IMG_1895

2) Moustache náramek – od knírků se ještě neodtrhneme. Dalším kouskem z Claire´ je Mustche náramek. V jednom balení jsou náramky tři. Bíly, černý a červený. Černý a červený jsem dal svým sestrám, takže Vám je tu bohužel neukážu, ale to neznamená, že neukážu ten svůj :).

CENA : 169kč ( za tři náramky)

OBCHOD: Clarie´s

IMG_1896IMG_1898

3) Po cestě do HM jsem se zastavil ještě v drogerii DM kde jsem objevil krém od Garnier OH! I am so Matte!.. podle názvu mi došlo, že to bude krém na pleť, který ji zmatní a dodá jí potřebnou hydrataci. Neváhal jsem a okamžitě jsem šel k pokladně. Krém má pastelově zelenou barvu a opravdu pleť krásně zmatní. značku Garnier moc v lásce nemám ale tento krém mi velmi vyhovuje a je na pleti opravdu příjemný.

CENA: 149kč

OBCHOD: DM

IMG_1899IMG_1900

4)Balea masky – Bale masky na pleť jsem se rozhodl koupit z jednoho jediného důvodu… AKNÓZNÍ PLEŤ. Bohužel v době tepla se člověk občas zpotí a to pleti moc neprospívá…. Koupil jsem si 2 druhy masek. První je maska s obsahem zinku (modrá), která pleť opravdu důkladně vyčistila a popravdě i zmatnila. Maska teda není sloupávací ale musí se umýt vlažnou vodou. Druhá maska (oranžová) je s obsahem výtažku meruňky. Ta je na rozdíl od první masky sloupávací. Po této masce mi velmi zrudla pleť a přijde mi, že se začala mastit ještě více než se mi mastila před tím. Na aplikaci je mi velmi nepříjemná a sloupával jsem ji po maličkých částech asi 30 minut.

CENA: obě masky – 19kč ( jedno balení obsahuje masky na dvě použití)

OBCHOD: DM

IMG_1901IMG_1902 IMG_1903

5) Oriflame přípravek na vlasy – Po hodně dlouhé době, jsem si objednal něco z Oriflame. Způsob, jakým se tato značka prodává mi velice nevyhovuje, protože si nemohu například přičichnou k danému produktu jestli mi vůně vyhovuje nebo ne. Je pravd že někdy je v katalogu takové to místo kde potřete zápěstí a cítíte jak ta či ona věc voní. Ovšem většinou je to velmi zkreslené a neodpovídá to pravé vůni. Tuto “voňavku” na vlasy jsem si objednal proto. že má kamarádka již tento přípravek má a tak jsem věděl jak voní. Voní opravdu nádherně. Jakmile se blíží teplé letní dny, tak většinou z voňavek typu Hugo Boss, Chanel nebo Gucci přesedlám na BODYSPRAYe, které voní po ovoci. Tento SPRAY voní po jablku a květu černého bezu. Je sice pravda, že moc dlouho nevydrží, ale voní opravdu nádherně a nevadí mi, když hold párkrát převoním.

CENA: 89kč

OBCHOD: http://cz.oriflame.com/

IMG_1906 IMG_1907

6) Oriflame BODYSPRAY – tento přípravek jsem si objednal také z Oriflame. Tentokrát je to ovšem BODYSPRAY, který voní po mátě a malinách. Mátu teda absolutně necítím, kdežto Maliny hrajou všemy směry. Spray tedy také nevydrží zrovna nejdéle, ale to jsem od něj ani nečekal.

CENA: 99kč

OBCHOD: http://cz.oriflame.com/

IMG_1908 IMG_1909

7) iPad smart cover – tento “obal” na iPad jsem si koupil také v Nové Karolíně v Ostravě. Chápu, že se spoustu lidí bude divit, proč si kluk kupuje růžový obal na iPad. Pokud jste si všimli, tak do růžové je laděný celý můj blog takže odpověď je jednoznačná…. Má oblíbená barva je růžová. Hrozně nemám rád, když se barvy třídí a kategprizují podle pohlaví. Přišlo by Vám divné, kdyby byla modrá oblíbená barva nějaké dívky? Myslím že ne. No ale to jsem odbočil… Tento Cover je magnetický, a je pouze na přední část – tedy na display. Dá se srolovat, takže funguje jako stojan nebo podpěrka kdyby jsem chtěl psát.

CENA: 907kč

OBCHOD – Qstore Ostrava

IMG_1911 IMG_1912

8) Rimmel Mach perfection concelar and highlighter – Tento korektor jsem si šel koupit velmi na rychlo, protože mi došel můj BENEFIT erase paste concelar. Nečekal jsem nic extra. Ovšem mě korektor docela překvapil. Vybral jsem si ho hlavně kvůli barvě. Sice nevydrží moc dlouho, ale barva a krytí  je opravdu velmi dobré a také se skvěle nanáší. Bohužel jak jsem řekl… nevydží. Jako zachrána je perfektní, ale asi po 2 dnech jsem si okamžitě objednal můj starý dobrý benefit.

CENA: 139kč

ODSTÍN : 010 IVORY

OBCHOD: DM

IMG_1919 IMG_1920

 

Není to tedy zdaleka vše, ale kdybych to sem měl vypisovat tak je to opravdu dlouhý článek. Tento měsíc byl trochu drogerkový, ale za měsíc to snad napravím 😀

Tom

Advertisements

4 thoughts on “cup of shopping

  1. Určitě podej repost o tom krému od Garnieru. Játeda G nemám ráda, já i máma jsme se po něm několikrát osypaly, takže nám nesmí domů. A i ta reklama na tuhle řadu mě dost rozesmála, ale pokud to bdue fajn, tak bych do toho možná i šla, tak pak určitě dej vědět 😉

    • Já právě Garnier taky moc nemusím ale jak jsi v nějak už starším videu zmiňovala krém od Balei taky Matnící ale pak už jsem ho neobjevil takže jsem rád alespoň za toto 🙂

  2. Tenhle korektor mám taky 🙂 vybrala jsem si ho, protože mám i makeup z té samé řády a v hlavě mám nějak zakódováno, že by to tak mohlo fungovat líp.. i když to nemám ničím podložené O:-) Přijde mi že kryje hezky, někdy ho holt musím dát ve dvou vrstvách, ale rozumíme si 🙂 Zatím dobrá zkušenost… S blogem držím palce 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s